Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o mně:-)
 

Jmenuji se Dana Irinkova. Narodila jsem se na podzim roku 1973 v Praze. Mám dvě děti, holčičku a chlapečka (2006 a 2011).

Kromě základní školy a gymnázia jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor matematika - tělesná výchova pro druhý a třetí stupeň. Sedm let jsem učila na mém mateřském gymnáziu na Praze 3. 

V září 2008 jsem začala učit "plavání" kojenců, batolat a malých dětí v Juklíku v Praze, v Myšákovi v Neratovicích a cvičit s rodiči a dětmi a samostatnými dětmi v "našem" Domu dětí a mládeže na Praze 8.

Od dubna 2009, po přestěhování na Prahu 5, jsem pracovavala do roku 2015 jen v Juklíku, kde jsem byla od září 2009 stálým zaměstnancem.

Před začátkem prázdnin v roce 2014 jsme se přestěhovali kousíček za Prahu.

V září 2014 dorostlo mé mladší dítě do věku, kdy by mělo začít chodit do školky. To se moc nezadařilo, ale já už začala částečně pracovat. Hlídala jsem chlapečka a jednou týdně cvičila s kojenci a batolaty ve Slivenci. Od září 2015 syn úspěšně začal navštěvovat školku, ale stále pracuji jen  dopoledne. Odpoledne musím fungovat jako taxikářka a matka:-)).

Také ráda tvořím, nejvíce polepuji ubrousky, šiji, vyrábím mýdelka, zkouším madeirová vejce. Poslední dobou mě chytlo pečení kváskového chleba:-). Vyzkoušela jsem i spoustu dalších činností, potřebovala bych delší dny:-).

Více o mých aktivitách v příslušných rubrikách. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář